Вибори 2019: кого підтримують сумчани?

Напередодні президентських виборів тільки за останній тиждень лави Сумської міської організації політичної партії Українського об’єднання патріотів поповнилися на більш ніж двадцять укропівців.

Партійні квитки новим членам партії урочисто вручив голова міської організації Олег Шестак.

«Напередодні виборів не можна залишатися осторонь політичних подій, тому що кожен сам має будувати своє життя в рідній країні. Кількість членів партії з кожним місяцем зростає. Це чудовий показник роботи партії. Адже це засвідчує, що люди довіряють нашій партії, поділяють наші погляди і загалом вірять в УКРОП,  ̶ звернувся Олег Шестак до нових однопартійців. – Вітаю вас зі вступом до партії Українське об’єднання патріотів! Радий, що маю стільки однодумців».

Молода сумчанка Каріна Темченко одна з тих, хто отримав партквитки:

«Для мене велика честь стати частинкою УКРОПу. Я уже не один рік спостерігаю за діяльністю партії, зокрема по телебаченню. В представниках партії бачу конкретне прагнення змінити країну на краще. У мене взагалі не було вагань до якої партії вступати, бо я мала конкретну ціль – приєднатися саме до УКРОПу».

«Позиції нашої політичної сили на Сумщині постійно зміцнюються,  ̶ розповідає голова обласної організації Владислав Луговий. – Дуже приємно, що до Українського об’єднання патріотів приєднуються люди різного віку. Адже в кожного з них своє бачення, свої погляди, думки. І це дуже важливо, адже робота партії УКРОП не спрямована на якусь певну вікову категорію людей. І важливо те, що всі люди, вступивши до партії, прийняли мудре рішення, адже УКРОП – це партія не красивих обіцянок, а партія – реальних дій».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top