Великдень по-сумському: п’яні зайці, суїциди і купи сміття

Великдень по-сумському

Світлий день Воскресіння Христового кожен відзначив по-своєму.

Для багатьох найвеличніше християнське свято – привід замислитись над своїм життям, звіривши його із Божими заповідями, прийти до церкви, зробити добро ближньому. І таких людей багато, принаймні храми всіх християнських конфесій у Сумах — православної, протестантської та католицької, — були вщерть заповнені віруючими.

Традиційно до свята господині пекли власноруч або купували паски, багато хто за православним звичаєм фарбував крашанки. Деякі місцеві політики не втратили нагоди для партійного піару, пригостивши пасками людей з інвалідністю та інших найменш соціально захищених, — втім, це не найгірший піар. А сумські школярі підготували смачні подарунки для бійців, які захищають Україну на Сході.

Зарясніли пасками та крашанками і стрічки соціальних мереж. Так, результатами спільної з донькою творчої діяльності похвалився міський голова Сум Олександр ЛИСЕНКО. А мер Глухова Мішель ТЕРЕЩЕНКО виставив фото шоколадного торта від своєї дружини «П’яний заєць».

На жаль, не все так добре і весело склалося на свята. По їх завершенню сумчани почали викладати у мережу інші фотографії – з купами сміття у мальовничих куточках природи.

І це ще не найсумніше. 16 квітня у Тростянці, за повідомленням поліції, трапилося смертельне ДТП, в якому загинув 33-річний водій автомобілю ВАЗ. Ще  три ДТП відбулось у Сумах, у двох із них водії були у стані алкогольного сп’яніння.

Чотири випадки самогубства, причому всі серед чоловіків – таким є трагічне завершення вихідних днів. У сараях біля своїх будинків вкоротили собі віку 42-річний житель Білопільського району, 52-річний – Краснопільського, 78-річний – Конотопського. 48-річний чоловік із Великописарівщини повісився у будинку.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top