«Вечірні зорі»: День людей похилого віку відзначив клуб пенсіонерів-глухівчан

З нагоди Міжнародного дня, проголошеного Організацією об’єднаних націй на честь людей похилого віку, у Глухові відбулося урочисте зібрання клубу «Вечірні зорі». Підшефні місцевим укропівцям, члени клубу отримали подарунки та добру нагоду поспілкуватись за спільним чаюванням.

фото з архіву

Привітав глухівських пенсіонерів очільник Глухівської міської організації «Українського об’єднання патріотів», голова партійної фракції в міськраді Андрій Карлов.

Звертаючись до глухівчан поважного віку, укропівець, зокрема, сказав: «Сьогодні ставлення держави до пенсіонерів просто ганебне. Люди, що мають право на заслужений відпочинок після десятків років праці — соціально незахищені. В міру своїх сил ми в УКРОПі намагаємось допомагати глухівським пенсіонерам, взяли під опіку клуб «Вечірні зорі» і вже третій рік поспіль разом з ними відзначаємо день людей похилого віку. Для нас важливо спілкуватися з цими людьми, щоб розуміти їх проблеми, а отже — й шляхи вирішення на місцевому та державному рівні».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top