Вбивство бійця із Сумщини: догана та «урізана» премія

Вбивство бійця із Сумщини: догана та «урізана» премія

Мати вбитого Сергія КЛОЧКОВА Надія Григорівна вимагає справедливого розслідування злочину.

У березні Сумщину сколихнула шокуюча звістка – уродженця села Дорошівка Ямпільського району, контрактника Сергія Клочкова, який воював на Сході, смертельно ранили «свої», причому під час відпочинку.

На похоронах мати бійця Надія відкрито заявила про вбивство її сина та пообіцяла дійти до найвищого керівництва держави, аби лише винні понесли покарання.

Нещодавно рідні Сергія, як повідомляє yampil.info, отримали лист у відповідь на свій запит. Ось його зміст: «Наказом командира військової частини «Про результати проведення спеціального розслідування» встановлено, що в діях солдата БЕЙГУЛА Андрія Григоровича, що здійснив постріл у Сергія Клочкова, формально вбачаються ознаки злочину, у зв’язку з чим йому оголошено сувору догану та встановлено премію у розмірі 80% від максимальної суми премії за березень 2017 року».

Така відповідь рідних загиблого, без перебільшення, шокувала. «Я вважаю, що вбивство мого сина було умисним і замовним. І ще, якщо за вбивство військовослужбовця дають премію, то поясніть мені і народу України, у чому ж таки є стратегія розвитку Збройних Сил України. Прошу публічної відповіді через засоби масової інформації», – такими словами Надія Григорівна, звернулась до Міністра ЗСУ Степана ПОЛТОРАКА.

За словами юристів, доки вина військовослужбовця, який здійснив постріл, не буде доведена в суді, він вважається невинним. І юридично має лише дисциплінарне стягнення «сувора догана», за що і був позбавлений 20% премії, на яку розраховував. Це ж стосується і офіцерів, які допустили цю ситуацію.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top