В Шосткинському районі аграрії скаржаться на несправедливий розподіл паїв

До Шосткинської районної організації «Українського об’єднання патріотів» звернулися місцеві аграрії, що претендують на тимчасове користування так званими невитребуваними паями на території Чапліївської сільської ради.
«Люди кажуть, що керівництво сільради пішло на рорушення законодавства при розподілі паїв. Після того, як місцеві фермери подали клопотання щодо виділення невитребуваних паїв у тимчасове користування у грудні минулого року, сесія сільради у січні поточного року прийняла відповідне рішення. Але так сталося, що попри рішення сесії переважна більшість гектарів чомусь дісталася одній великій компанії («Українсько-голландській агрокомпанія»), замість того, щоб розподілити землю між декількома місцевими заявниками — дрібними фермерськими господарствами», — говорить голова Шосткинської районної організації УКРОПу Наталія Якименко.
За словами одного з місцевих фермерів, «Ми звернулись до партії УКРОП тому, що на теренах області це єдина політсила, яка спроможна реально допомагати людям, досягати конкретних результатів. Сподіваємось на підтримку і цього разу».
Наразі укропівці підготували адвокатський запит до голови Чапліївської сільради, щоб дослідити документи січневої «земельної» сесії і, у разі виявлення розбіжностей між рішенням сесії і тими документами, що підписав сільський голова, матеріали будуть доправлені до прокуратури Сумської області.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top