В Охтирці запропонували депутатам міськради спрямувати на допомогу постраждалим від повені свої «депутатські кошти»

Голова фракції «Українського об’єднання патріотів» в Охтирській міськраді Олександр Васильченко запропонував колегам-депутатам кошти, надані їм на виконання повноважень, спрямувати в якості матеріальної допомоги людям, чиї домогосподарства були затоплені водою вв ніч на понеділок. Під час сесії міськради 3 квітня укропівець виголосив відповідний депутатський запит.

«Через весняну повінь місто Охтирка Сумської області майже на метр затопило водою. Підтоплені будинки та господарські приміщення. У цій ситуації ми не можемо лишитись осторонь. Є проект рішення, яким міськрада виділяє гроші на ліквідацію наслідків стихійного лиха. Ми пропонуємо, крім цього, надати за рахунок депутатського фонду адресну допомогу постраждалим», — заявив Олександр Васильченко.

Нагадаємо, в ніч на понеділок, 2 квітня, частину міста Охтирки Сумської області затопило через весняний паводок, на допомогу населенню було піднято весь особовий склад місцевої поліції. Внаслідок повені в Охтирці затоплено майже 400 дворів на 29 вулицях та провулках райцентру. У результаті стихійного лиха постраждало 1200 осіб. Були знеструмлені 10 трансформаторних підстанцій, у зв’язку з чим без електроенергії опинилися 968 місцевих жителів. Крім того, у зв’язку з паводком жителям Охтирки відключили газопостачання для запобіганню надзвичайних ситуацій і можливих аварій на газових мережах.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top