В Охтирці вважають, що депутатські кошти розподіляються неефективно

Голова фракції УКРОПу в Охтирській міській раді Сумської області Олександр Васильченко вважає, що діючий принцип розподілу «депутатських грошей» не є ефективним з точку зору потреб мешканців міста.

«Існуюче розподілення коштів, передбачених у бюджеті на виконання депутатських повноважень народними обранцями, я вважаю неправильним. Зараз кошти виділяються на округи, на яких перемогли депутати. Набагато правильніше було б закріпляти кошти по районах. Адже густонаселені мікрорайони мають компактні межі виборчого округу. Тобто дільниця з десятків, хай сотень квадратних метрів отримає стільки ж грошей, скільки «розтягнутий» на кілометри округ. Це породжує несправедливість з точки зору задоволення потреб виборців», — говорить укропівець.

За словами Олександра Васильченка, наявні правила використання «депутатських коштів» ставить у нерівні умови провладних та опозиційних депутатів: «Цього року ми запропонуємо зміни до порядку використання депутатського фонду. Адже на округах опозиційних обранців живуть такі самі охтирчани, як і на решті території міста, а влада повинна турбуватися про благоустрій усього міста, а не тільки «пригодованих» міською владою округів. У виборчому плані округи рівні, бо на них приблизно однаково людей. А от упорядкувати ці дільниці за однакову суму грошей не вдасться».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top