В Охтирці пропонують позбавити премій мера Ігоря Алєксєєва

Голова фракції УКРОПу в Охтирській міській раді Олександр Васильченко вважає, що управлінська недбалість мера Ігоря Алєксєєва призвела до значного затоплення міста на початку квітня, коли сталася повінь. Депутат говорить, що на наступній сесії міськради вимагатимуть звіту мера щодо подій, пов’язаних з повінню, і пропонуватимуть позбавити очільника міста преміювання принаймні на найближчий квартал.

За словами укропівця, аналогічне стихійне лихо трапилось у місті у 2006 році, але тоді міська влада спрацювала злагоджено і не допустила значних збитків для домоволодінь містян.

«Якщо не заглиблюватись в деталі, то коли 2006 року прорвало дамбу і почалось підтоплення міста, тодішня міська влада вчасно прийняла рішення прорити об’їзну дорогу, аби знизити рівень води й уникнути затоплення будинків. А цього разу чинний мер тягнув до останнього, не реагуючи на звернення депутатів, у тому числі колишніх керівників ЖКГ, які мають досвід боротьби зі стихією і підказували – що і як слід робити в тій ситуації», — коментує Олександр Васильченко.

Він додає: якби міський голова дав команду почати розриття об’їзної дороги кількома годинами раніше, ніж він це зробив, ситуація 2 квітня не набула би катастрофічних для районного центру масштабів.

Наразі створені та працюють комісії, що проводять обстеження домоволодінь для виявлення обсягів нанесеного великою водою збитків. У багатьох охтирчан через повінь було пошкоджено майно в затоплених будинках і спорудах, а також потонула живність.

Фракція УКРОПу під час сесії міськради ініціювала прийняття рішення щодо передачі коштів резервного фонду (виділених на виконання депутатських повноважень) на відшкодування збитків містян, обсяг яких зараз встановлюється.

Нагадаємо, ніч на понеділок, 2 квітня, майже 400 дворів на 29-ти вулицях та провулках міста Охтирка Сумської області затопило через весняний паводок. У результаті стихійного лиха постраждали 1 тис. 200 осіб. Були знеструмлені 10 трансформаторних підстанцій, у зв’язку з чим без електроенергії опинилися 968 місцевих мешканців. Крім того, у зв’язку з паводком мешканцям Охтирки відключили газопостачання для запобігання надзвичайних ситуацій і можливих аварій на газових мережах. Станом на тепер електро- та газопостачання відновлено.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top