В Охтирці чиновників змусили не позбавляти дітей можливості вивчати інформатику

Виконком Охтирської міськради відмовився від планів закрити клас інформатики у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 ім. Остапа Вишні. Такому рішенню виконкомівців передували протести обурених батьків школярів та позиція голови фракції УКРОПу в міськраді Олександра Васильченка.

Як повідомив депутат, ще торік улітку до нього звернулися батьки учнів та педагоги, які дізналися про плани міської влади скоротити кількість класів у школі через ніби-то недоукомплектованість одного з них.

«Люди були обурені тим, що клас із поглибленим вивченням інформатики хочуть закрити, мовляв, у ньому навчається лише дев’ятеро дітей. У відділі освіти казали, що це – замало. А в самій школі так не вважають, є навчальний план тощо. Як депутат міської ради я неодноразово виступав на сесіях ради стосовно цього питання, і радий, що після декількох засідань виконкому здоровий глузд взяв гору — збережено і клас, і робочі місця педагогів», — коментує Олександр Васильченко.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top