В Недригайлівському районі можуть перекрити Конотопську трасу?

Мешканці с. Терни, що в Недригайлівському районі, заявляють про можливість перекриття руху на трасі стратегічного напряму Суми — Конотоп. За інформацією обласної організації УКРОПу, до якої звернулись селяни, причина такого можливого кроку — припинення електропостачання до одного з будинків населеного пункту по вул. Незалежності, 7.
«Енергетики фактично шантажують людей. Їх повідомили про плани перенести лічильники на зовнішню стіну будинків, вимагаючи сплатити 15 тисяч гривень за робочі матеріали. В принципі, мешканці не проти цього, але звернулись до місцевого РЕМ за інформацією щодо кошторису — на що саме підуть гроші. Але відповіді не отримали, натомість їм відключили світло», — говорить заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Владислав Купрієнко.
За його словами, жителі Тернів звинувачують в ситуації не тільки енергетиків, а й селищного голову, оскільки згідно законодавства забезпечення безперебійного енергопостачання є компетенцією місцевої влади.
Владислав Купрієнко, який спілкувався з мешканцями будинку, додає: «У разі, якщо електропостачання не буде якнайшвидше поновлено, люди готові до радикальних кроків — перекриття траси Суми-Конотоп та блокування роботи місцевого РЕМ. Ті, з ким ми спілкувалися, кажуть, що вибачаються за можливі незручності, але у цій ситуації не мають іншого шляху привернути увагу влади до проблеми. Розуміють, що такі дії є незаконними, але монополісти зовсім знахабніли й поводяться ніби справжній рекет».
Наразі юридична служба УКРОПу Сумщини виїхала безпосередньо на місце події, повідомила про ситуацію місцеву прокуратуру, нацполіцію, районну та обласну владу і намагається примусити відновити електропостачання до будинку по вул. Незалежності, 7 у тернах.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top