В Бурині переконують людей, що громаді потрібна нова влада

Висуванець «Українського об’єднання патріотів» Сергій Ананко, що претендує на посаду голови Буринської міської ОТГ, особисто доносить до мешканців райцентру своє бачення розвитку громади.
«Я вважаю, що виборці мають знати кандидатів в обличчя насамперед завдяки особистому спілкуванню з ними. Тому я не наймаю когось в намети, щоб про мене розказували. Мені цікаво самому дивитись в обличчя земляків, дізнаватись про їхні проблеми з перших вуст», — говорить укропівець.
За його словами, в межах громади слід провести всебічну інвентаризацію земель державної, комунальної власності та комунального майна: «Кожна сотка арендованої землі повинна наповнювати бюджет територіальної громади — тоді наша ОТГ буде спроможною».
Сергій Ананко додає: в передвиборчій кампанії він не застосовує підкуп виборців чи брудні технології. «Знаєте як буває: дав людям гречку і забув про них. Люди гречку з’їли — і про контроль над владою забули. Так не має бути. Я в цьому переконую кожен раз, коли зустрічаюсь з людьми».
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top