Укропівці Сумщини вимагають від газівників скасувати завищені норми споживання

Скасувати граничні норми споживання за газ, нараховані торік «відмовникам» від загальнобудинкових лічильників, вимагають від «Сумигазу» в «Українському об’єднанні патріотів» на підставі чинного закону про комерційний облік блакитного палива.

Про це заявив журналістам голова Сумської обласної партійної організації Владислав Луговий: «У грудні минулого року завдяки зусиллям партії УКРОП і небайдужості сумчан Верховна Рада прийняла закон, який заборонив газовикам нав’язувати споживачам загальнобудинкові лічильники. Але попри це газовики продовжують свавільно нараховувати завищені тарифи тим, хто свого часу відмовився від загальних лічильників. Мало того, що це несправедливо — це незаконно. Тому ми наполягаємо на скасуванні граничних норм споживання».

У свою чергу, Голова Партії, народний депутат України Тарас Батенко закликав облгази не саботувати виконання норм ухваленого Закону, інакше парламентарі-укропівці наполягатимуть на притягненні керівників облгазів до кримінальної відповідальності.

Детальніше про це — у сюжеті тележурналістів:

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top