УКРОПІВЦІ СУМ ОБРАЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА!

Відтепер Сумську міську організацію політичної партії Українського об’єднання патріотів очолює Олег В’ячеславович ШЕСТАК.

Кандидатуру Олега В’ячеславовича підтримали одноголосно під час загальних зборів міської організації.

Збори пройшли в форматі круглого столу, без жодних порушень. Командна робота укропівців, як завжди, націлена тільки на позитивний результат.

Від імені всіх партійців Владислав Луговий привітав нового голову: «Нехай ця посада не зупинить Вас в прагненні піднятися вище, а стане лише стимулом опинитися ще вище – на самій вершині. Щиро вітаємо з успіхами в роботі і бажаємо не зупинятися на досягнутому ні в якому разі. Для цього у Вас є все, що потрібно: знання, досвід, вміння вибудовувати відносини з людьми, розумний підхід до вирішення різного роду завдань. Нехай до цього додасться ще здоров’я та відмінний настрій! А ми будемо надійною підтримкою! Певен, УКРОП в Сумах в сильних та надійних руках!»

Також партійці внесли зміни в склад Ради партії. Окрім нового голови до лав Ради потрапили: Олександр Гриценюк, Анна Ткаченко, Станіслав Камаєв, Міліца Ліхачова та Юрій Буката.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top