УКРОП збільшує шанси мера Тростянця стати головою ОТГ

Як повідомила керівник виборчого штабу Тростянецького УКРОПу Наталія Раєвська, на виборах 29 жовтня партійці не змагатимуться за посаду голови об’єднаної громади, адже чинний мер райцентру Юрій Бова заслуговує на підтримку патріотів.
«Ми розуміємо, що, принаймні, стільки як нинішній очільник Тростянця, ніхто для нашого міста не спромігся зробити. Тому ми вирішили, що попри інсинуації деяких політсил, Юрій Бова заслуговує на підтримку», — говорить Наталія Раєвська.
Разом з тим, 11 кандидатів від «Українського об’єднання патріотів» балотуються у депутати Тростянецької ОТГ. На переконання голови Сумської обласної парторганізації Владислава Лугового, укропівці мають чималий потенціал на цих виборах: «У нашій команді освітяни, лікарі, соціальні працівники, підприємці. Тобто люди, які обізнані у різних сферах життя громади, а, отже, спроможні ефективно діяти у її інтересах».
Наразі кандидати від УКРОПу на своїх округах розгорнули інформаційну кампанію. Через намети розповсюджується свіжа партійна преса і йде збір пропозицій мешканців Тростянця стосовно пріоритетів розвитку об’єднаної громади після виборів 29 жовтня.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top