УКРОП вимагає припинити діяльність «Россотруднічєства» в Україні

Представники УКРОПу вимагають закрити «Россотруднічєство» в Києві та розірвати дипломатичні відносини з Росією. З відповідною вимогою 20 лютого представники Кримського та Київського міського осередків партії, а також молодіжної партійної організації провели акцію під стінами Російського центру науки та культури у столиці України.

 

Під час заходу очільник Київської міської організації УКРОПу, голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко акцентував, що сьогодні не лише річниця страшних подій на Майдані, а й річниця початку війни Росії проти України та анексії Криму. За його словами, вона вже забрала життя понад десяти тисяч наших співгромадян. У час, коли наші друзі, близькі та рідні змагаються з ворогом, у державі неприпустиме існування філій установ агресора.

«Ми вважаємо, що дипломатичні стосунки між Росією та Україною давно повинні бути розірвані. У нашій країні під час війни, під час відбиття збройної агресії, під час повернення української території не повинно бути російських дипломатів», – підкреслив Богдан Яременко.

На його переконання, єдиною російською «дипломатією» є танки, артилерія та постріли в бік наших солдатів: «Нам не потрібна така дипломатія, нам не потрібні такі друзі, нам не потрібні такі сусіди. «Россотруднічєство» – це «сотруднічєство» з Путіним, з людиною, яка дала наказ окупувати Україну, яка дала наказ стріляти по українцях».

Зі свого боку, керівник Кримського УКРОПу Ерфан Кудусов зауважив, що на совісті Російської Федерації – загибель та зникнення безвісти кримських татар на окупованому українському півострові. Тому він закликає припинити роботу російського центру в Києві, адже в ньому працюють люди, які під виглядом культурних подій намагаються просувати ідеї «русского міра».

У зв’язку з цим Ерфан Кудусов звернувся до Міністерства закордонних справ та Адміністрації Президента: «Ми не дозволимо працювати таким ФСБ-центрам! Якщо не буде прийнято урядове рішення про розірвання міжурядової угоди про перебування цього центру в Україні, ми знайдемо методи громадянського впливу на цю структуру. І залишаємо за собою право на акції громадянського характеру».

Після акції укропівці пішли під стіни МЗС з вимогою розірвати дипломатичні відносини з РФ та припинити діяльність російських центрів на території України. Представники політсили скандували: «Ні російській агресії!», «Чемодан! Вокзал! Росія!», «Загарбникам і окупантам – ганьба!», «Ні – співпраці з окупантом», «Російському окупанту – ні!», «Ні – культурі на крові!».

Довідка: Росспівробітництво було утворено у 2008 році. Це – Російське федеральне агентство у справах Співдружності Незалежних Держав та громадян РФ, які проживають за кордоном. Інституція підпорядковується російському МЗС.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top