УКРОП Сумщини: сумське СНВО слід націоналізувати, а більшість акцій розподілити між робітниками

В Сумському обласному осередку «Українського об’єднання патріотів» закликають керівництво держави рішуче втрутитись в ситуацію, що склалася на колись провідному машинобудівному підприємстві обласного центру, зважаючи на дестируктивні дії керівництва заводу, підконтрольного російському олігарху Григоришину.

За словами голови фракції УКРОПу в Сумській обласній раді Владислава Лугового, укропівці вимагають від голови Сумської ОДА Миколи Клочка та голови Сумської облради звернутися найближчої сесії обласної ради до керівництва держави, щоб раз і назавжди вирішити питання СНВО.


«Укропівці вимагають націоналізації стратегічного підприємства через те, що його керівництво довело до зубожіння тисячі робітників заводу й поставило під сумнів його подальше існування. Ми вважаємо, що після повернення підприємства до державної власності більше половини акцій — 51% — треба віддати трудовому колективу, аби господарями на заводі були його робітники, а держава гарантувала невтручання олігархів у долю підприємства. Разом з тим, йдеться про національну безпеку — дотепер проросійський менеджмент стоїть на заваді державних замовлень для сумського промислового гіганта», — говорить Владислав Луговий.

Лідер УКРОПу Сумщини додає: «Сім місяців сумчани-«фрунзенці» не отримують зарплату. Минулого тижня вони вдалися до страйку, а тепер їх не пропускають на територію заводу. Ми постійно чуємо про якісь плани економічного порятунку колись потужного підприємства, але його менеджмент не проявив себе належним чином в кризовій ситуації. Ми переконані, що керівництво сумського СНВО діє в інтересах не сумчан, а російського капіталу — олігархату країни-агресора, якій вигідно «вбивати» українську промисловість. За таких умов ми закликаємо керівництво держави вдатися до всіх необхідних процедур на рівні парламенту й уряду, щоб повернути у державну власність сумське СНВО».

Сумські укропівці додають: в ситуації, коли заводчанам не виплачують зарплату навіть після звільнення з роботи, єдиним шляхом залишаються судові позови. «До нашої приймальні на Харківській 5/1 майже щодня звертаються містяни, яким завод заборгував зарплату. Ми допомогли підготувати десятки судових позовів, є рішення на користь робітників — їм виплатили заборгованість. Ми готові допомогти усім заводчанам — бо ми всі живемо в одному місті й маємо підтримувати одне одного у складних обставинах життя», — запевняє керівник юридичного департаменту УКРОПу Сумщини адвокат Віктор Зацепін.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top