УКРОП – перша з позапарламентських партій на Сумщині по кількості кандидатів на виборах в ОТГ

Це засвідчив моніторинг громадянської мережі ОПОРА, оприлюднений напередодні. Як повідомили спостерігачі, «Українське об’єднання патріотів» увійшло у трійку лідерів по кількості кандидатів — після партій, що мають фракції у Верховній Раді.

Голова Сумської обласної парторганізації УКРОПу Владислав Луговий, коментуючи передвиборчу статистику, говорить: «На тлі того, що парламентські партії в Україні фінансуються за рахунок десятків мільйонів гривень платників податків, укропівці розбудовують свою партійну діяльність за власний кошт, а не бюджетний. При цьому ми активно розвиваємось, наші однопартійці на місцях не бояться конкуренції з великими партіями чи адмінресурсу».

Нагадаємо, УКРОП Сумщини висунув 111 кандидатів у депутати дев’яти об’єднаних територіальних громад області. Також укропівці змагатимуться за посади голів двох ОТГ. Загалом Понад дві тисячі кандидатів від УКРОПу братимуть участь у виборах депутатів та голів сільських, селищних і міських рад 174 об’єднаних територіальних громад, які відбудуться 29 жовтня.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top