УКРОП інформує: як перерахувати жовтневу платіжку за газ

Після того, як Нацкомісія з державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг заборонила газівникам штучно донараховувати об’єми спожитого газу, до приймальні Сумського УКРОПу звернулися сумчани з проханням роз’яснити механізм перерахунку. За словами начальника юридичного департаменту обласної організації партії Віктора Зацепіна, зробити це не складно.

 

Після того як Ви сплатили рахунок за газ в тому об’ємі, який показав Ваш лічильник і зізначено у платіжці, направляйте скаргу на газопостачальника в НКРЕКП на електронну адресу box@nerc.gov.ua, а на скриньку “Сумигазу” oblgaz@smgas.com.ua (або поштою на адресу буд. 21, вул. Береста, м. Суми, 40000) надсилайте лист-вимогу про перерахунок за таким зразком:

Лист-вимога

 

Завантажити лист-вимогу

Крім цього, в приймальні “Українського об’єднання патріотів” у Сумах за адресою вул. Харківська, 5/1 (виставковий центр), оф. 303 (другий поверх) можна підписати Звернення до Антимонопольного комітету зі скаргою на незаконні дії газівників. Нагадаємо, укропівці вимагають накласти на монополістів штраф, а також позбавити ліцензії за систематичні незаконні дії.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top