УКРОП іде на вибори в об’єднаних територіальних громадах 29 жовтня – рішення з’їзду

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» делегуватиме кандидатів на перші вибори депутатів та голів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, що відбудуться 29 жовтня. Таке рішення ухвалив 13-й з’їзд УКРОПу, який пройшов 12 вересня в Києві.

У роботі з’їзду взяв участь член політради партії, голова фракції в Сумській обласній раді Владислав Луговий. За його словами, укропівці висуватимуть своїх кандидатів на виборах до рад дев’яти новостворених об’єднаних громад області. Ці ОТГ знаходяться на теренах Буринського, Конотопського, Недригайлівського, Охтирського, Путивльського, Сумського й Тростянецького районів, а одна громада утворена на території суміжних Сумського та Краснопільськогорайонів.

Голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко назвав майбутнє волевиявлення стратегічно важливим для УКРОПу.

«За підсумками волевиявлення в ОТГ у грудні 2016-го та квітні 2017 року УКРОП увійшов до п’ятірки найрезультативніших партій за кількістю депутатів і голів об’єднаних територіальних громад. Рейтинг, який ми отримали, дозволяє нам претендувати на місця в парламенті. Але для цього потрібно продовжити розбудовувати партійну мережу. І вибори в ОТГ дають нам таку можливість», – підкреслив Тарас Батенко.

Політик наголосив, що попри те, що партії всього два роки, вона має гідне представництво у Верховній Раді (сім народних депутатів), у обласних, міських та райрадах, а тепер – і в радах ОТГ. Це покладає на представників УКРОПу велику відповідальність перед виборцями. «Своєю діяльністю в органах влади й політичною позицією ми повинні підтвердити, що маємо право представляти інтереси виборців, яке вони нам делегували», – додав очільник УКРОПу.

Нагадаємо, 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори депутатів та голів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. Вони пройдуть у 201 ОТГ в усіх областях України.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top