УКРОП братиме участь у всіх виборах місцевих рад 23 грудня – рішення з’їзду політсили

УКРОП візьме участь у всіх перших виборах депутатів міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад, які відбудуться в Україні 23 грудня. Про це під час наради з головами обласних, АР Крим та Київської міської організації УКРОПу в центральному офісі політсили в Києві заявив голова партії, народний депутат Тарас Батенко.

За його словами, партія розраховує на один із найкращих результатів з-поміж усіх політсил. Такі прогнози можна робити вже зараз, судячи з кількості прихильників УКРОПу, яка нині стрімко зростає.

«Нам є за що боротися. Зараз влада дивиться на УКРОП дуже серйозно, розуміючи, що ми – одна з найжорсткіших опозицій до неї. Ніхто так не критикує діючу владу, як ми», – зауважив Тарас Батенко.

Учасники наради одноголосно підтримали проект рішення про участь УКРОПу в усіх місцевих виборах, які відбудуться 23 грудня в Україні.

«Ми маємо конкретне завдання – бути представленими в кожній громаді. У місцевих радах має бути щонайменше два-три депутати від УКРОПу. Переконаний, що ми можемо впевнено розраховувати на гідний результат», – наголосив голова секретаріату «Українського об’єднання патріотів» Денис Борисенко.

На Сумщині 23 грудня 2018 року вибори до рад ОТГ відбудуться в чотирьох об’єднаних громадах. Йдеться про Путивльську, Білопільську та Річківську міські й Синівську сільську ОТГ. Крім цього, мають відбутися додаткові місцеві вибори у Краснопільській та Миколаївській громадах у зв’язку з приєднанням до них деяких сільрад. Майже 50 тисяч виборців у понад 50-ти містах, селах та селищах Сумської області обиратимуть депутатів цієї зими.

«Ми візьмемо участь у всіх цих виборах. В деяких громадах, як-от у Білопіллі та Путивлі, ми вирішили підтримати діючих міських голів — Юрія Зарка та Валерія Волкова. Це тому, що обидва мери якнайкраще проявили себе, ми вважаємо, що вони на своєму місці. Зате ми підсилемо управлінські команди в цих ОТГ висуванцями від УКРОПу», – говорить голова Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top