“Україна — не живодерня!”. Зоозахисники вийшли на мітинг у Сумах

Близько сотні містян на площі Незалежності в обласному центрі долучилися до всеукраїнської акції на захист безпритульних тварин. Мітингувальники прийняли звернення до Президента України, вимагаючи забезпечити дотримання чинного законодавства у сфері поводження з тваринами, а також прийняття нових законодавчих норм.

Зокрема, пропонується внести на розгляд парламенту законопроектів щодо комплексного, а не часткового врегулювання питань, пов’язаних з тваринами, враховуючи пропозиції зоозахисної спільноти. При цьому одним з ключових кроків є повна заборона вбивати чотирилапих безхатченків при регулюванні їх чисельності й використовувати тварин у видовищних заходах (цирках, шапіто, дельфінаріях тощо).

“Останньою краплею, що вивела людей всієї країни на акцію під мерії їх міст стало знищення майже 150 безпритульних собак комунальним підприємством м. Миколаєва. Цинізм ситуації підкреслюється тим, що називається це підприємство — “Центр захисту тварин”, — сказано у зверненні до Глави держави.

 

За словами представників сумського Товариства захисту тварин, місцева влада не спроможна вирішити проблему безпритульних тварин, натомість деякі люди намагаються просто заробити гроші на чотирилапих.

 

 

 

Разом з тим, виявляють бездіяльність і правоохоронці, не розслідуючи випадки жорстокого поводження з тваринами на теренах області. “Торік було потравлено собак в деяких районах Сум. Цього року взимку в Сумському районі постріляли з мисливської зброї безпритульних собак. Але слідство, попри очевидність злочину, не розслідувало його й не покарала винних. Ми про це не забули. Сьогодні мітингуємо біля обласної держадміністрації. Завтра прийдемо під стіни Нацполіції. Якщо треба, післязавтра дойдемо до міністра Авакова. Ми не залишимо все як є”, — говорить один з учасників акції “Україна — не живодерня” Олег Шестак.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top