Учасник АТО в Білопіллі власноруч допомагає місцевій школі ремонтом

Депутат Білопільської райради від УКРОПу Олександр Хацько за рік суттєво допоміг загальноосвітній школі №1 Білопілля депутатськими коштами на поліпшення матеріально-технічної бази навчального закладу. Крім цього, за свій рахунок власноруч здійснив ремонт кабінету фізики, а саме — встановив лабораторні шафи.

“Цього року вдалося чимало зробити для школи за рахунок як депутатських коштів, так і власним рахунком. Вважаю, що патріотичне виховання починається з сім’ї та школи. Тому обов’язок депутата — постійно піклуватися, щоб учні навчалися в гарних умовах. Ще залюбки допомагаю власноруч, наприклад, зробив для кабінету фізики дерев’яні лабораторні шафи”, — говорить депутат, атовець Олександр Хацько.

Упродовж року укропівець витратив близько 15 тисяч гривень депутатських коштів на поліпшення матеріально-технічної бази Білопільської ЗОШ №1. Серед іншого, було здійснено ремонтування класів та коридорів, проведено інтернет у комп’ютерний клас, встановлено нові двері та навчальні стенди.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top