У вихованців обласного будинку дитини — нові друзі

Сумські укропівці зустрілися з керівництвом обласного спеціалізованого будинку дитини — у новому році партійці допомагатимуть лікувально-профілактичному закладу вирішувати ті чи інші проблеми, а вихованцям даруватимуть гарний настрій, ігрові свята, солодощі.
Наразі партійців запросили на передноворічне свято. «Були щиро вражені підготовкою малечі до свята.
З керівництвом цього комунального закладу обговорили подальшу співпрацю та заходи на найближчий час», — говорить очільник міського осередку УКРОПу Володимир Штейнінгер.
Лідер молодіжного крила партії Валентин Галушко додає: «Чужих дітей не буває. А вихованці дитячого будинку повсякчас потребують уваги небайдужих людей. Ми будемо всіляко допомагати закладу, і закликаємо до цього всіх інших».
Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» є особливим закладом, де виховуються діти, які з раннього віку позбавлені опіки батьків. Здебільшого це діти з соціально-неадаптованих сімей, діти, від яких відмовились батьки, та діти з особливими потребами. Основне завдання закладу: забезпечити своєчасний та повноцінний фізичний та психологічний розвиток дітей, їх соціальну адаптацію. Основною ціллю закладу є зростання дітей здоровими, не відчуваючи браку ласки, емоційного спілкування, щоб у них були всі необхідні умови розвитку та становлення життєвої компетенції.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top