У Верхньосироватській ОТГ учасники АТО отримають земельні ділянки

Наразі розробляються проекти землеустрою чотирьох ділянок для учасників бойових дій. Напередодні депутати розглянули листи Головного управління Держгеокадастру у Сумській області щодо виділення ділянок атовцям.
За словами депутата-укропівця Сергія Батури, Держгеокадастр дав «зелене світло» виділенню землі захисникам України. «Хлопці, які платять кров’ю за нашу незалежність, мають першочергове право на отримання земельних ділянок. Зараз триває процес передання земель державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних громад. Коли цей процес завершиться, процедура виділення ділянок учасникам АТО ще більше спроститься. Ми ж подбаємо, щоб ділянки якнайшвидше отримали усі, хто має на них право і подав відповідні заяви», говорить депутат.
Також Сергій Батура нагадує, що партія УКРОП створила Всеукраїнську раду ветеранів АТО: «Зі своїми проблемами учасники бойових дій можуть звертатися до нас в «Українське об’єднання патріотів». Ми допоможемо бійцям у вирішенні тих чи інших проблемних питань, послуговуючись як власним досвідом, так і досвідом колег з різних куточків країни».
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top