У Верхній Сироватці вимагають ремонту розбитих заїжджими вантажівками доріг

Тривалий час мешканці Верхньої Сироватки, що в Сумському районі, вимагають здійснити ремонт дороги Суми — Краснопілля із виходом на Богодухів (Р-45). Щоб привернути увагу до проблеми, наразі селяни звернулись до Сумського районного осередку “Українського об’єднання патріотів”. Укропівці ж почали збір підписів під зверненням місцевих жителів до обласної влади — вони просять, аби ділянку стратегічно важливої дороги, що пролягає населеним пунктом, нарешті полагодили.

 

“Стан дороги в жахливому стані. Це тому, що через наше село їздять фури “далекобійників”, не рахуючи іншого транспорту. При цьому, коли питаємо, а хто має ремонтувати дорожнє покриття — в різних інстанціях кивають одне на одного, а толку нема”, — скаржаться жителі Верхньої Сироватки.

За словами людей, “Вулиці ім. Макаренка та 8 березня — наш постійний головний біль. А дорожникам, мабуть, все одно, — вони тут не живуть”, — бідкаються сироватчани.

Заступниця голови Сумської районної організації УКРОПу Олена Торяник говорить, що зараз укропівці збирають підписи мешканців Верхньої Сироватки під зверненням до влади щодо виділення коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт дорожнього покриття автошляху Р-45, що пролягає через цей населений пункт.

“Люди активні, і якщо губернатор і відповідні служби та інстанції їх не почують і зараз, то налаштовані рішуче”, — каже вона.

Зі свого боку, очільник районного партійного осередку Олександр Гриценюк запевняє: “Ми обов’язково донесемо проблему громади до обласної влади. Якщо раніше голос людей не чули або він лунав не надто голосно, ми в партії УКРОП його підсилимо й доб’ємося виконання справедливих вимог селян”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top