У Тростянці відбулось жеребкування кандидатів у депутати ОТГ: хто влучив «у десяточку»?

В районному центрі Сумської області м. Тростянці у рамках передвиборчих процедур відбулося жеребкування черговості розміщення партій у бюлетні для голосування 29 жовтня. За результатом жеребкування, «у десятку» влучило «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Саме ця партія матиме №10 у виборчому бюлетені.

Також у Тростянці кандидати-укропівці обговорили стратегію та визначились з тактикою, яка призведе до перемоги.

«Наша команда розраховує на добрий результат, адже ми прагнемо, у першу чергу, на досягнення спроможності об’єднаної громади, а спираємось на життєвий і професійний досвід наших кандидатів. Вони живуть на цій землі, прагнуть її процвітання, є справжніми патріотами», — сказала однопартійцям перший номер списку УКРОПу Ольга Чаленко.

У свою чергу, заступник голови Сумської обласної регіональної парторганізації Олег Шестак додав: «Наші кандидати готові після перемоги на виборах до Тростянецької міської ОТГ працювати на благо своєї громади. У цій непростій, але важливій місії, вони можуть цілком розраховувати на підтримку як обласного УКРОПу, так і на рівні держави, у тому числі, нардепів-укропівців. Адже ми – одна команда».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top