У Сумській облраді назріває інтрига: ОНОВЛЕНО

Найближчим часом у Сумській обласній раді планується створити нову групу із депутатів, які залишили свої фракції, або були виключені із них.

Як сказала media.sumy.ua депутат Лілія РИЧКІНА, до цієї групи можуть приєднуватись всі позафракційні депутати, які не хочуть миритись, за її словами, «із торгами, тиском і договорняками».

Сама Лілія, нагадаємо, була заступником голови облради, а після відставки голови Семена САЛАТЕНКА була виключена із фракції Радикальної партії.

І ось на двоє «штиків» зменшилась фракція УКРОП, яка налічувала п’ять депутатів. Заяви про вихід із фракції написали Андрій КИСІЛЬ та Андрій БОЖОК. За словами Лілії Ричкіної, саме Андрій Кисіль, ймовірно, і очолить майбутню депутатську групу.

Причому Ричкіна, Божок та Кисіль вже протягом тривалого часу підтримують, навіть у публічній площині, дружні стосунки та бувають разом на багатьох заходах в області. Як стало відомо media.sumy.ua з власних джерел, вони планують зустрітися з екс-головою СБУ, лідером руху «Справедливість» Валентином НАЛИВАЙЧЕНКОМ. Не виключено, що приєднаються до його політичної сили.

Між тим, своє рішення про вихід із фракції «укропівці» пояснили тим, що вирішувати ті чи інші питання в окрузі їм легше напряму, а не через керівника фракції, яким є Владислав ЛУГОВИЙ.

Сам Владислав Луговий (на головному фото) цю ситуацію, на наше прохання, пообіцяв прокоментувати дещо пізніше. Як би там не було, фракція УКРОПу в облраді поки що залишається, налічуючи три депутати – така кількість є мінімальною для фракції.

Фото автора та із фб-сторінки Лілії Ричкіної.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top