У Сумах збирають підписи за безоплатний проїзд для «дітей війни»

Ініціативна група літніх сумчан, яким на час закінчення Другої світової війни не виповнилось 18 років, вимагає від сумської мерії права безкоштовно користуватись громадським транспортом у Сумах.

«Раніше ми мали таке право, але два роки тому держава позбавила нас його. Але під час юридичної консультації в партії УКРОП ми дізналися, що органи місцевого самоврядування мають право за рахунок власних коштів установлювати додаткові гарантії соціального захисту «дітей війни». Тож ми будемо домагатися відновлення безкоштовного проїзду», — говорить сумчанка Генрієтта Дригола.

У свою чергу, укропівці, що допомагають пенсіонерам організаційно та консультаційно, підготували на ім’я сумського міського голови відповідне звернення щодо безоплатного перевезення сумчан, що мають статус «діти війни», у автобусах загального користування, які працюють в звичайному режимі («маршрутки»).

«Ми вважаємо, що міській владі – меру та виконавчому комітету – не складно буде прийняти рішення про безоплатний проїзд для «дітей війни». Бюджет від цього не постраждає, а тисячі літніх людей відчують турботу про себе», – говорить один з лідерів Сумського УКРОПу Олег Шестак.

Докладніше про це – в сюжеті тележурналістів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top