У Сумах вирішили, кому довірити країну

Підсумки першого туру президентських виборів підбили в Українському об’єднанні патріотів. Нарада відбулася в Сумах за участі керівництва обласної, міських та районних організацій партії. Відкрив нараду голова обласної організації Владислав Луговий:

«В першу чергу хочу подякувати всім присутнім за активну участь в організації та проведенні виборчого процесу на Сумщині. Ці вибори показали, що в нашій команді тільки відповідальні та надійні партійці, націлені на конкретний результат. Дякую всім за довіру! Прошу вас прикласти не менше зусиль і в другому турі – ми маємо зробити все, щоб не допустити фальсифікацій та порушень. Члени комісій від нашої партії мають вагомий досвід у проведенні виборів, тому прошу їх всіх стати спостерігачами у другому етапі. Ще раз всіх закликаю до плідної співпраці, щоб другий тур президентських виборів відбувся чесно!»

Головний укропівець області передав слово представникам міських та районних парторганізацій. Кожен відзвітував про проведення виборчого процесу та безпосередньо самого голосування  в своєму місті чи районі.

В ході наради обговорили всі переваги та недоліки ведення виборчої кампанії на місцях, а також перспективи подальшої розбудови УКРОПу в області.

«Нашій країні потрібні рішучі кардинальні зміни! Потрібні нові люди у владі, з незаплямованою репутацією!, – наголосив голова міської організації Олег Шестак. –  Тому закликаю кожного з вас зробити розумний вибір в другому турі президентських виборів на благо нашої країни! Діючий Президент мав цілих 5 років, щоб реалізувати свої обіцянки. Результат бачите самі, війна, на жаль, триває. Роки правління нинішнього очільника країни уже мають відійти в історію України, як найстрашніші роки в становленні та розвитку сучасної країни».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top