У Сумах вимагають звіту правоохоронців — чи розслідують жорстокі убивства безпритульних тварин?

Під час сесії Сумської обласної ради голова фракції УКРОПу Владислав Луговий звернувся з депутатським запитом до начальника Головного управління Нацполіції у Сумській області Миколи Лушпієнка та прокурора Сумської області Віталія Матвійчука стосовно стану розслідування випадків жорстокого поводження з безпритульними тваринами, а також випадків браконьєрства. Укропівець, чий запит підтримала більшість депутатів ради, вимагає на наступній сесії публічного звіту про стан розслідувань усіх випадків убивства чотирилапих безхатченків на теренах області, а також випадків браконьєрства за останній рік.

“Зокрема, 12 березня 2018 р. у Сумському районі на території ферми в селі Великі Вільми розстріляли з мисливської зброї близько 20 собак, про що повідомили ЗМІ та Сумське товариство захисту тварин, яке оприлюднило шокуючі фото з місця розправи над чотирилапими. У липні минулого року в одному з дворів багатоповерхового будинку по вул. Петропавлівській у Сумах було отруєно декілька собак. Подібний випадок ЗМІ зафіксували того ж місяця й на вул. Воскресенській обласного центру. Також набули широкого розголосу приклади браконьєрства на теренах Сумської області. Так, у січні поточного року у Шосткинському районі було затримано браконьєра, який незаконно відстрілював козуль – інформація про це потрапила до всеукраїнських новин. У жовтні минулого року, згідно повідомлень у пресі, на території Низівського лісництва на гарячому спіймали браконьєрів, які вбили оленів і в гущі лісу знімали шкуру та розбирати тушу тварини”, — зазначається у депутатському запиті.

Виступаючи перед депутатами, очільник УКРОПу Сумщини сказав: “Немає можливості перелічити зараз усі подібні випадки, але досі майже не траплялося, щоб правоохоронці ретельно розслідували такі інциденти, а суди потім виносили справедливі вироки за статтею про жорстоке поводження з тваринами. Йдеться про суспільно значущу інформацію, і ми в партії УКРОП наполягаємо на необхідності її оприлюднення. Це важливо для суспільної дискусії про те, як нам далі жити поруч з безпритульними тваринами, не втрачаючи людських облич”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top