У Сумах одним відомим холостяком стане менше

Завтра головний редактор сайту The Sumy Post Максим ЕДЕЛЬ та студентка Української академії банківської справи Анна ІВАНЕЦЬ офіційно стануть чоловіком та дружиною.

Вперше відомий журналіст та автор політичних медіа-проектів побачив свою майбутню обраницю на сцені балетної школи в Охтирці. Про цю школу він знімав телевізійний сюжет. Юна тендітна танцівниця відразу підкорила його серце.

«Дівчина мені дуже сподобалася, навіть більше – я закохався, — розповів Максим media.sumy.ua. – Ми жили у різних містах, я в Сумах, Аня в Охтирці, але зрештою я таки зробив все, аби вона переїхала до обласного центру. Хоча спершу й не збиралася».

На сьогодні їх стосункам вже три роки. «У нас, як у всіх, були свої непрості часи, але ми намагалися переживати їх разом, триматися один за одного. Ця людина для мене по справжньому близька, ми щасливі. Так прийшло розуміння того, що ми маємо спільне бажання побратися. Я хочу прожити з Анею все життя», — говорить журналіст.

Братимуть шлюб Максим та Анна завтра, 9 червня о 10 годині у центральному РАЦСі Сум. На цю приємну подію молодий чоловік запросив усіх друзів через свою сторінку у facebook. А ось відсвяткувати весілля планують скромно, у вузькому родинному колі.

 

 

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top