У Сумах обговорили роль громадян у політичних реформах

Представники “Українського об’єднання патріотів” у Сумах взяли участь в міжрегіональному марафоні “Роль громадян у політичних реформах України”. Укропівці з різних куточків Сумщини упродовж двох днів вивчали провідний досвід у рамках заходу, організованого Національним демократичним інститутом (NDI).

“В панельних дискусіях ми зосередились, зокрема, на впровадженні виборчої та антикорупційної реформ в Україні, фінансуванні політичних партій, протидії політичній корупції”, — розповіла укропівка з Кролевця, депутат місцевої ради Людмила Шевченко.

У свою чергу лідерка Конотопського УКРОПу Світлана Романчук говорить, що її зацікавили дебати стосовно виборчих систем: “Було дуже цікаво, нам з депутатом Конотопської міськради Віталієм Гланцем дуже сподобалось. Під час семінару ми згадали досвід українських виборів різних років, і дійшли згоди в тому, що мажоритарна система є одним з коренів політичної корупції. Ми ще не знаємо, за якими правилами йтиме парламентська кампанія наступного року, але впевнені: гречкосіям не місце у Верховній Раді, а мажоритарці — у Виборчому кодексі”.

З цим погоджується укропівець з Шостки Володимир Коломойченко. “Наша партія послідовно виступає за впровадження виборів народних депутатів за відкритими списками. Експертне середовище теж схиляється до думки, що така виборча модель найкраща”, — говорить він.

Колег з районів Сумщини привітав у Сумах заступник голови Сумської обласної організації УКРОПу Олег Шестак. Він подякував однопартійцям за активність, зацікавленість у набутті нового досвіду і нових знань.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top