У Сумах депутати від БПП і За Україну не підтримують інавгурацію Зеленського 19 травня

На черговій сесій Сумської міської ради депутати розглядали проект рішення щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою призначити інавгурацію новообраного Президента України Володимира Зеленського на 19 травня.

Представники БПП та очільників області Володимира Токара і Миколи Клочка, а також фракція «За Україну» нардепа Олега Медуниці не підтримали дану ініціативу.
На переконання міських обранців країна не потребує термінових змін і дане питання не є першочерговим.
Депутати фракцій «Сампоміч», « Опозиційний блок» та ВО «Батьківщина» висловимося на підтримку якнайшвидших змін в країні, які чекає більшість українців і мешканців обласного центру.
Рішення радою не прийнято, підтримали даний проект 21 міський обранець.
Нагадаємо, що на Сумщині 21 квітня під час голосування за кандидата на посаду Президента України більше 73% виборців підтримали Володимира Зеленського, у обласному центрі — більше 82%.

Також сьогодні система «Рада» для електронного голосування депутатів у залі засіданнь працювала в ручному режимі, з порушенням підрахунку голосів та реєстрації депутаів. Такий факт зафіксований вперше. Наразі ситуацію з’ясовує СБУ та lT — спеціалісти міської та обласної рад. Про це детальніше у наступному матеріалі.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top