У Сулі кишать інфекції? Роменчани б’ють на сполох!

Мешканці м. Ромен занепокоєні — чи безпечно купатися у річці Сулі. За словами містян, ще минулого літа багато людей жалілися, що після купання у водоймі у них з’явилися інфекційні захворювання, шкірні висипання. Крім того, кілька років тому у Сулі масового загинула риба, а причина цього і досі не відома.

«Цього року купатися в річці теж боязко, адже до сьогодні не було жодних офіційних повідомлень про безпечність води у річці», — говорить місцева мешканка Наталія.

Ситуацію взяли на контроль в «Українському об’єднанні патріотів», до Роменської приймальні якого звернулися занепокоєні жителі райцентру. Укропівці кажуть: нещодавно обласні чиновники та екологи публічно висловлювали стурбованість станом каналізаційних систем та очисних споруд на річках Псел і Сула.

Окрім того, що в річці купаються роменчани, є й інший бік проблеми — біля річки випасається свійська худоба, яка теж наражається на небезпеку у разі забруднення води.

«Ми звертаємось до обласного Департаменту екології та охорони природних ресурсів з проханням якнайшвидше провести лабораторний аналіз води з Сули та повідомити громадськість про їх результати. Не можна допустити, щоб люди купалися в річці, якщо там можна підхопити інфекційні хвороби», — говорить голова обласної організації УКРОПу, голова партійної фракції у Сумській обласній раді Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top