У Слободі Буринського району відкрили меморіал Герою АТО

Жителі Слободи вшанували пам’ять про свого видатного земляка, Героя АТО Олега БРАЙЧЕНКА.

Олег служив снайпером, загинув від ворожої кулі 22 червня 2015-го року у Мар’їнці Донецької області. Йому було 44 роки. Похований у рідному селі з усіма військовими почестями.

Днями, на другу річницю загибелі Олега у його селі відкрили меморіал пам’яті. Віддати честь та пошану земляку прийшло немало людей, серед яких і бойові побратими загиблого воїна, і депутати обласної та районної рад, і громадські активісти.

На жаль, як повідомляє Буринське районне громадське об’єднання «Майдан», байдужість до скорботного заходу виявились представники Слобідської сільської ради та Буринсько-Путивльського об’єднаного військкомату.

«Проте світ не без добрих людей та справжніх патріотів. Завдяки їм був встановлений меморіал та організовані поминальні заходи», — повідомили представники ГО «Майдан».

«Олег Брайченко був доброю та мужньою людиною, так говорять всі, хто його знав, — сказав на відкритті меморіалу депутат Сумської обласної ради (фракція «Батьківщина») Віктор ЛАДУХА. – Він не ховався, а захищав рідну землю від ворога і мені прикро, що не прийшли працівники військкомату, що його іменем досі не названа вулиця.

Ми обіцяли нашим воїнам, хлопцям, які другий рік приїздять на могилу Олега, що встановимо такий пам’ятник – і виконали обіцянку. Я дякую всім, хто захищає на Сході незалежність України, за мужність і любов до своєї землі та народу. У Слободі багато волонтерів, люди передають на фронт хто сало, хто картоплю, вони вірять у перемогу – і перемога буде за нами! Пам’ять про героїв житиме і ця стела нагадуватиме усім, що у селі є патріоти і нас не зламати!»

І.С. Суспільство.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top