У Шостці заклали новий сквер — місто прикрашатимуть липи

Більше 30 саджанців дерев висадили у Шостці поблизу місцевої Свято-Георгієвської церкви як подарунок місту активісти «Українського об’єднання патріотів». Місце обрали не випадково — поруч філіал Сумського держуніверситету, неподалік водойма, улюблене місце відпочинку містян у парковій зоні.

За словами активіста шосткинського УКРОПу Геннадія Карпенка, міто є промисловим населеним пунктом, тож нові зелені насадження матимуть неабияке значення для екології. «Колись ці липи теж будуть легенями міста, а не тільки затишним куточком, де можна відпочити. Ми подбаємо про територію сквера, — розповідає укропівець. — У планах, встановити ошатні лави, щоб в тіні лип можна було присісти, наприклад, почитати книгу або ж просто перепочити».

У висадці скверу взяв участь заступник голови обласної партійної організації Олег Шестак. «Це продовження нашої традиції. В рік народження УКРОПу ми висадили укропівський садок у Сумах. Тепер ініціативу підхопили шосткинці. Нехай містянам буде приємно тут відпочивати, коли виростуть дерева. А ми слідкуватимемо, щоб їх не пошкодили».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top