У Ромнах містяни вимагають від влади облаштувати громадські вбиральні

Люди нарікають, що у місті практично немає громадських туалетів — навіть у центрі міста важко знайти місце для «інтимних» потреб. Жителі жаліються, що доводиться «просити очі в сірка» і відвідувати туалети в кафе, банках та інших організаціях, що розташовані у самому серці Ромен.
За словами очільника районного осередку «Українського об’єднання патріотів» Євгена Лихобаба, недопрацьовують комунальники: «Хоча заступник міського голови з комунальних питань Євгеній Лузан, щойно прийшовши на посаду, говорив, що підготує проект розміщення навіть додаткових вбиралень у центрі міста. Але, як бачимо, за довгий час ситуація практично не змінилася», — говорить укропівець. Він спрямував запит стосовно цього в місцеву мерію.
Євген Лихобаб каже: в міському парку відпочинку відкритий напередодні громадський туалет пропрацював не довго. «Вбиральню закрили, мовляв, не все гаразд з водопостачанням. Навіщо ж здавати місту непрацюючий об’єкт? Ми в партії УКРОП вважаємо, що влада у місті Ромни непрофесійна, і будемо вимагати ефективнішої праці за кошт платників податків. Наразі чекаємо від мера, аби той змусив комунальників працювати, і зробив кадрові висновки».
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top