У Кролевці відремонтували стратегічну дорогу

Ремонт доріг по вулиці Приозерній та Покровській здійснили з ініціативи депутатів-укропівців у Кролевецькій міськраді. Члени фракції УКРОПу Володимир Демченко, Олександр Дячок та Ніна Канівець запропонували закласти в бюджет необхідні кошти, щоб відремонтувати названі дороги. Після необхідних процедур фінансування затвердили і здійснили ремонтні роботи.

За словами Володимира Демченка, ремонт обійшовся у півмільйона гривень. «Ця дорога є стратегічним напрямком для нашого міста, адже веде до електропідстанції. Нам було важливо і відреагувати на звернення громадян, і слідувати загальному плану ремонтування міських доріг. Завдяки злагодженій роботі депутатів та мера-укропівця Олександра Бобровицького за останні декілька років вдалося суттєво поліпшити благоустрій у місті. — говорить Володимир Демченко. — Ми щороку ремонтуємо прибудинкові території, тротуари, проїжджі частини доріг, і на досягнутому не зупинятимемось. Наша ціль — зробити Кролевець зразком безпечного та комфортного міста».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top