У Кролевці очищати вулиці від снігу допоможуть «поліцейські методи»

З перешкодами під час очищення від снігу проїжджих частин доріг комунальні служби Кролевця боротимуться за допомоги місцевої поліції. Про це домовилось керівництво міста з поліціянтами в ході спільної наради.

“Специфіка зимового прибирання вулиць від снігу така, що часто комунальній техніці заважають закопані на дорозі металеві чи бетонні стовпчики, кинуті будівельні матеріали чи банально залишені на узбіччі автівки, — розповідає депутат Кролевецької міськради від УКРОПу Людмила Шевченко. — Наш міський голова Олександр Бобровицький погодив план співпраці Кролевецького відділу поліції з громадою щодо благоустрою на території Кролевецької ОТГ”.

В березні-квітні поточного року Кролевецькою ОТГ спільно з Кролевецьким ВП будуть проведені перевірки дотримання правил благоустрою мешканцями міста.

У свою чергу, правоохоронці звертаються до мешканців міста Кролевець та Кролевецького району з проханням забезпечити належне утримання прибудинкових територій та очистити їх від зайвих предметів. Інакше, порушників штрафуватимуть.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top