У Кролевці мешканці мікрорайонів спільно переймаються благоустроєм вулиць

Заради доброї справи мешканців мікрорайону «Гайовий» у місті Кролевець Сумської області згуртував депутат міськради від УКРОПу Володимир Демченнко. Разом люди розчистили від хащів та земляних наносів вулиці Покровську та Енергетичну. Крім цього, укропівці їх вирівняли та підсипали завезеним щебнем, а колодязь, що знаходиться в цьому районі, розчистили від землі та мулу й покрили захисними  покришками.

«З давніх-давен на розі цих вулиць був чагарник та калюжі. А також шахтний колодязь, який постійно ставав причиною травмування людей та пошкодження автівок. Наразі ми здійснили в міру наших сил благоустрій цієї місцини. Поки міський голова Олександр Бобровицький показує приклад ефективного господарювання на рівні цілої Кролевецької об’єднаної громади, ми в міру сил займаємось благоустроєм у менших масштабах. Щиро дякуємо за надану техніку, матеріальну та фізичну допомогу усім небайдужим, а насамперед — активістам «Українського об’єднання патріотів». Разом — ми сила!, — коментує депутат Володимир Демченко.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top