У кролевецьких дошкільнят буде тепла осінь-зима (ВІДЕО)

Сучасні енергозберігаючі вікна встановили у чотирьох дитячих садках Кролевця. Це стало можливим завдяки співпраці очільника міста Олександра Бобровицького з його однопартійцем Тарасом Батенком — народним депутатом і головою партії УКРОП. Кошторис робіт складає понад 300 тисяч гривень.

“Комфорт і затишок дітей для нас — понад усе, — говорить мер-укропівець. — Від імені батьків дітей та колективів дошкільних закладів освіти я дякую Тарасові Батенку за допомогу. Ми налагодили ефективну співпрацю, і вона триватиме й надалі”.

За словами голови Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів” Владислава Лугового, однопартійці з різних куточків України завжди обмінюються досвідом і допомагають одне-одному: “Хоч Тарас Батенко є народним депутатом-мажоритарником зі Львівщини, як голова партії він підтримує громади, які під керівництвом укропівців успішно розвиваються. Приклад Кролевця — це саме той випадок”.

 

Більше про це — дивіться в телевізійному сюжеті.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top