У Коровинцях людям надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу

Про це повідомив один з лідерів «Українського об’єднання патріотів» Недригайлівщини Віталій Лихачов. За словами укропівця, до сих пір мешканці села Коровинці, що потребують юридичної допомоги, могли розраховувати тільки на допомогу високооплачуваних юристів, та й то тільки в районному центрі. Наразі ж, говорить Віталій Лихачов, партійці працюють над створенням Юридичної клініки, яка б надавала допомогу селянам безкоштовно.
«Серед 2500 людей, що живуть у нашому населеному пункті, далеко не кожен за потреби може найняти собі адвоката. А ситуації трапляються різні. До мене як до юриста регулярно звертаються по допомогу — і в оформленні спадщини, і у випадках, коли недоброчесні підприємці не розраховуються по зарплаті. Подібних ситуацій чимало, і ми з колегами вирішили створити юридичну клініку — будемо надавати юридичні послуги малозабезпеченим селянам на безоплатній основі», — говорить укропівець.
В обласному партійному осередку додають: юридична служба УКРОПу Сумщини усіляко сприятиме реалізації ідеї колег з Недригайлівського району. «Маючи великий досвід допомоги і сумчанам, і жителям різних куточків області, в різних сферах правовідносин будемо залюбки консультувати і однопартійців у Коровинцях», — запевняє керівник юридичної служби Віктор Зацепін.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top