У Конотопі стало світліше

На одній з вулиць міста тривалий час існувала проблема з освітленням — її вирішив депутат місцевої ради від УКРОПу Віталій Гланц. За рахунок його депутатських коштів було встановлено нові ліхтарі.
За словами укропівця, до нього звернулися мешканці вулиці Сарнавської зі скаргою на бездіяльність відповідних міських служб, які повинні були замінити непрацюючі лампи ліхтарів, але не робили цього.
«Я виділив більше десяти тисяч гривень депутатських коштів, і на ці гроші було закуплено світлодіодні LED-лампи. Термін їх служби у рази кращий, ніж у звичайних ламп розжарювання і більшості люмінесцентних ламп. Тож конотопчани, що живуть на Сарнавській вулиці, можуть не боятися темноти», — говорить Віталій Гланц.
Депутат також розповів, що за останній рік у місті вдалося оновити трохи менше половини вуличного освітлення на енергоефективне. «Якщо наші політичні опоненти не блокуватимуть проведення сесій міської ради, ми зможемо продовжити почату справу. Але для цього потрібно виділяти гроші з бюджету розвитку, а наразі такі рішення заблоковані через неявку депутатів. Це той випадок, коли політичні інтриги стають на заваді розвитку міста», — підкреслює депутат.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top