У Конотопі привітали волонтерів

Депутат Конотопської міськради від УКРОПу Віталій Гланц привітав з нагоди Міжнародного дня волонтерів добровольців, що разом зі спеціалістами територіального центру соціального обслуговування допомагають малозабезпечении містянам.
«Як відомо, Генасамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку». І саме на соціальний розвиток нашого міста спрямовані зусилля багатьох наших земляків, які формально та неформально допомагають тим, хто опинився у скрутних обставинах життя. Зважаючи на стан економіки нашої країни, це дуже важливо», — говорить укропівець.
Віталій Гланц пригостив конотопських волонтерів солодощами до чаю після закінчення офіційного заходу в територіальному соціальному центрі, а напередодні за рахунок депутатських коштів  зробив подарунок дитячому садочку «Вербиченька» — відеопроектор для кімнати дитячих розваг.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top