У губернатора Сумщини побільшало заступників

ОДА

Заступником голови ОДА став Микола ПОДОПРИГОРА, керівником апарату – Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Донедавна, нагадаємо, «замів» було три – Олександр МАРЧЕНКО, Іван БОРШОШ та Ірина КУПРЕЙЧИК. І ось стало відомо, що апарат зріс.

Микола Подопригора
Микола Подопригора

Миколі Подопригорі 35 років, родом він з Вінницької області, сумчанам про нього практично нічого не відомо. За спеціальністю політолог. Досвіду роботи у виконавчих органах влади не має. Згідно із офіційною біографією, тривалий період займався громадською діяльністю у Комітеті виборців України (Київ), останнім часом був помічником народного депутата, до цього рік не працював. Має дружину і трьох синів.

Дмитро Живицький
Дмитро Живицький

Дмитро Живицький у Сумах досить відомий, перш за все, як активіст політичної партії «Сила людей». Йому 33 роки, закінчив Сумський держуніверситет за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів». Стажу держслужби також не має.

Починав трудову діяльність робітником картонажного цеху ТОВ «Сумчанка», працював на підприємствах «Суминафтопродукт», СМНВО імені Фрунзе. Займався підприємницькою діяльністю, деякий час перебував на обліку служби зайнятості. Останнє місце роботи – консультант патронатної служби голови Сумської ОДА. Одружений, виховує з дружиною двох доньок.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top