У Глухові завершують будівництво Центру військово-патріотичного виховання

На базі Глухівського вищого професійного училища невдовзі запрацює військово-патріотичний Центр з сучасним тиром та смугою перешкод. Скоро він відкриє двері як для студентів училища, так і учнів міських та районних шкіл. Депутат Сумської облради від УКРОПу Марія Коняєва разом з керівником навчального закладу В’ячеславом Новіковим оглянула хід будівельно-ремонтних робіт, раніше профінансованих коштом обласного бюджету.

 

За словами укропівки, цьогоріч обласна рада виділила на покращення матеріально-технічних умов Глухівського вищого професійного училища майже два мільйони гривень, щоб на його базі в рамках Центру патріотичного виховання побудувати тир та стаціонарну смугу перешкод, а також закупити комп’ютери та мультимедійне обладнання для поліпшення навчального процесу в училищі.

“Наразі роботи на заключній стадії. Я переконалася, що все йде за планом, і після відкриття Центру всі патріоти будуть приємно здивовані, — поділилася враженнями від побаченого Марія Коняєва. — Мені було приємно поспілкуватись з керівником ДНЗ В’ячеславом Новіковим. Він справді високопрофесійна людина, педагог за призванням. Під його керівництвом у Глухівському профучилищі все буде добре!”

Довідка. Державний навчальний заклад «Глухівське вище професійне училище» — єдиний навчальний заклад північного регіону Сумщини, який готує кваліфікованих робітників на базі повної середньої освіти та базової середньої освіти згідно з отриманими ліцензіями на здійснення професійно-освітньої діяльності. Для підготовки студентів училище має відповідну матеріально-технічну базу: 7 виробничих майстерень і лабораторій, 22 навчальних кабінети загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовки, бібліотеку, спортивну і актову зали, їдальню, гуртожиток, два комп’ютерних класи з підключенням до мережі Інтернет.

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top