Вы здесь
Главная > Общество > У Глухові вшанували загиблого героя

У Глухові вшанували загиблого героя

Вечір пам’яті Героя України Олександра АНІЩЕНКА

Вечір пам’яті Героя України Олександра АНІЩЕНКА провели у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра ДОВЖЕНКА.

У заході взяли участь батьки Олександра Григорій Миколайович та Зінаїда Миколаївна, викладачі та студенти університету, колеги загиблого в АТО офіцера, співробітники УСБУ в Сумській області.

Майбутні вчителі підготували відеофільм про керівника сумського спецпідрозділу «Альфа», його героїчний вчинок під час бою поблизу Слов’янська, коли він ціною власного життя врятував бойових побратимів.

Олександр Аніщенко загинув п’ятого травня 2014 року. Тоді у зоні АТО на залізничному переїзді БТРи наших бійців оточили бойовики. Бій був нерівним. Сотня озброєних гранатометами і мінометами ворогів практично впритул розстріляла 25 «альфівців».

Основний удар прийняв на себе командир Олександр Аніщенко. Спочатку він виносив з-під обстрілу поранених хлопців. Потім, побачивши, що на БТР наведений гранатомет, закрив собою машину з бійцями.

Фото прес-групи УСБУ

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy

Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Top