У Глухові відбувся дитячий шаховий турнір

Більше 50 дітей з’їхалися на змагання у старовинну Гетьманську столицю з різних куточків Сумської та Чернігівської областей. Турнір, який пройшов цими вихідними в приміщенні місцевого професійно-прикладного коледжу, ініціював депутат Глухівської міськради від УКРОПу Сергій Сорока разом з тренером з шахів Олександром Кельбасом.
Упродовж двох днів маленькі спортсмени показували свою майстерність в особистих (по розрядним групам) та командних видах змагань. У командному заліку ІІІ місце вибороли шахісти м. Чернігова, срібними призерами турніру стала команда Ямпільщини, а золото здобула команда м. Глухова.
На церемонії закриття шахового турніру переможців та призерів привітала укропівка, депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва, яка напередодні виділила депутатські кошти на організацію та проведення цього дитячого шахового турніру.
«Як відомо, шахи вчать жити і приймати рішення. Крім цього, це гра, яка дисциплінує. Тож допомагаючи дітям розвиватися через гру у шахи, ми хочемо, щоб з цих дітей виросли успішні українці-патріоти», — говорить депутат.
Додамо, депутати з Українського об’єднання патріотів Марія Коняєва та Сергій Сорока подарували відділенню шахів Глухівської ДЮСШ комплект з 12 шахових годинників.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top