У Глухові клуб «Вечірні зорі» відзначив Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня депутат Глухівської міськради Андрій Карлов разом з колегою з Сумської обласної ради Марією Коняєвою відвідали членів місцевого клубу «Вечірні зорі». Укропівці влаштували літнім людям святкову трапезу і вручили подарунки.

 

«Для нас це щорічна традиція – робити таке свято для глухівчан поважного віку. Турбота про них – це вияв нашої поваги до найстарших представників громади», — сказала Марія Коняєва на урочистому зібранні.

У свою чергу, Андрій Карлов подякував ветеранам праці за їх вклад у сьогодення та приклад в подоланні життєвих труднощів. «Глухівський УКРОП в міру наших сил намагається регулярно надавати соціальну допомогу малозабезпеченим мешканцям міста.

Прикро, що найбільше нужденних – саме серед пенсіонерів за віком. Вони пропрацювали все життя, а тепер через недолугу соціальну політику нинішньої влади змушені рахувати копійки. Вони живуть на мінімальні виплати, тоді як держслужбовці на пенсії жирують.

Ми – за справедливу пенсійну політику. І ми проти урядового варіанту псевдореформи, що передбачає збільшення страхового стажу, адже це – приховане підняття пенсійного віку», — сказав депутат, спілкуючись із членами клубу «Вечірні зорі».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top