У Буринському районі не дали закрити школу

Плани Буринської райдержадміністрації щодо «реорганізації», а по суті закриття Воскресенського навчально-виховного комплексу, зазнали фіаско.

Ініціативи районного керівництва у сфері освіти викликали неабиякий суспільний резонанс – повідомляє Буринське районне громадське об’єднання «Майдан».

Днями у селі Воскресенка Буринського району відбулась позачергова сесія сільської ради. Її ініціаторами, за інформацією «Майдану», стали голова Буринської РДА Василь БОЙКО, начальник відділу освіти Валентина СТАСЮК та Воскресенський сільський голова Сергій ГНІДЕНКО.

Прибув на сесію депутат Сумської обласної ради (фракція «Батьківщина») Віктор ЛАДУХА.

Ключова тема – реорганізація Воскресенського НВК I-III ступенів.

«По суті, плани керівництва району були очевидними, це закриття школи, — повідомляє «Майдан». – Ще перед сесією посадовці зустрілися з педколективом та батьками. Пані Стасюк їм навела деякі цифри, зазначивши при цьому, що на утримання закладу витрачаються надто великі кошти.

Проте, аналіз цієї інформації доводить – чільниця відділу освіти донесла, м’яко кажучи, недостовірні дані. В її довідці кількість учнів занижена, а кошторис на утримання, навпаки, «роздутий». Тож вчителі та батьки були введені в оману. До речі, Сергій Гніденко – перший сільський голова у районі, який підтримав ініціативу закриття закладу, чи шокував жителів села. Судячи з усього, він вважає, що освіта селянам не потрібна, а діти для мільйонного бюджету ради – тягар».

На захист громади Воскресенки став депутат Віктор Ладуха, який постійно підтримує навчально-виховні заклади району. Завдяки його принциповій позиції, а також активності директора НВК Віктора ДОМАШЕНКА, заступника голови Буринської райради Леоніда БІЛИКА та громадськості рішення про закриття школи підтримано не було.

«На щастя, є люди, здатні дати відсіч чиновникам, яким байдуже до майбутнього країни та району. Ми впевнені, що не одне десятиліття Воскресенська школа буде виховувати покоління майбутніх будівничих незалежної України. І сьогодні ми щиро пишаємось багатьма випускниками навчального закладу, які досягли високих здобутків у різних галузях на благо Сумщини, району, села і всієї держави», — говорять активісти.

Фото: modista.org.ua

І.С.

 

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top